Endless hours hunched over a table with barely adequate light can take it's toll on a person! This lapel pin is for those whose craft has driven them to become the most reclusive and difficult type of crafter, one who prefers the company of a good overlocker to people: A true Sewciopath.
This colourful, gold-backed, hard enamel lapel pin comes beautifully presented on a Jubly-Umph backing card. It is one of a limited edition.
- Limited edition
- Hard enamel
- 40mm in Length
(9899)
| SKU | 9899 |
| Barcode # | 9360904001123 |
| Brand | Jubly-Umph |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Retro Respection users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
